Stránky

sobota 2. března 2013

Jedna sobota

Konkrétně ta dnešní :) Venku je ještě chladno, teploměr ukazoval 4°C, ale sluníčko se fakt snažilo a i hřálo. My jsme sobotu využili k focení... Konečně jsme si nechali vyfotit picbula, protože prostě nevíme, jak dlouho s náma ještě vydrží. Odfoceno bylo celkem rychle!

Pak jsme vyrazili na náš historicky první coursing, kde jsem doufala, že se Smetuška předvede, ale zatím se držela zpátky. Nicméně tam byli jiní odborníci, co v závěru spolkli kožku :D Rozhodně to bylo super a já věřím, že Anýzek sesbírá odvahu a za střapcem se taky jednou nadšeně rozběhne.

A teď tedy pár fotek...


pusinka musí být

picbul/Čolita

smeták/Smetuška/Anýzek

Za nafocení děkujeme Věrce a neztratimse.cz :)

Jaká byla vaše sobota?

17 komentářů:

 1. Po stopadesáti letech vyleze sluníčko a já jsem nemocná, takže musím focení zrušit... to není fér! Ale Vaše fotky se moc povedly, jsou krásné! :)
  Deník fotografky

  OdpovědětVymazat
 2. To jsou krásné fotky! Úplně chápu tu obří psí lásku:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Jsem tady správně na beauty blogu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To fakt nevím...tuším, že to nikde netvrdím. A takovéhle příspěvky se tady objevují od začátku ;)

   Vymazat
 4. Krásné fotečky..pejskům i Vám to moc sluší :)

  OdpovědětVymazat
 5. Pohled Čolity mě úplně dojal :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, ona totiž fotografka měla v jedné ruce mlsíky a v druhé foťák :) A u jídla je Čolita vždycky hrozně dojemná (pak dostane od babičky obložený chlebíček a já omdlívám).

   Vymazat
 6. Tyjo, tak teď jsem se musela jít rychle dovzdělat, protože jsem neměla ani šajn o tom, co je to coursing. Teď už mám a tím pádem taky chápu to slovní spojení "spolkli kožku" (teda aspoň myslím) :)))
  Kolik je flekaté psí slečně vůbec let?
  Verunka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jsi šikovná, žes po tom vůbec patrála. Běhá se za střapcem a může tam být i kousek králičí kožky - tu tam jeden ovčák zbaštil (až na konci celého coursingu) :D

   Fleka má 13 let, už nám jde celá do bílé :D

   Vymazat