Stránky

pondělí 13. května 2013

MAC Reflects Antique Gold

Když spojíte zálibu v glitrech a v kosmetice MAC, tak vznikne asi něco jako viz níže. Některé glitry od MACu jsou tak jemňoučké, že zvládnou držet na oku samy, ale něco vždycky opadá. Já jsem je použila jako linku (smíchala jsem sealer od Pixi s trochou třpytek). Aplikace byla snadná a z toho výsledku jsem byla tak na větvi, že jsem to líčila pár dnů po sobě.
Poprvé jsem zkusila i řasy, které jsou určené k permanentnímu prodlužování. Já to moc nepodporuji, ale to je každého věc. (Mně se výsledek prodlužování nelíbí, nepotkala jsem ještě přirozeně vyhlížející slečnu/paní.) Takže jsem je lepila, použila jsem 2 různé délky se zakřivením C, celkem jsem použila max 10ks. Kupodivu se s tím dalo chodit a ten výsledek byl taky docela pěkný. Na fotkách to poznáte dobře, ale v reálu se ty umělé řasy docela ztratily a oko bylo hezčí.


Mějte hezký týden

5 komentářů:

 1. Já si tedy vůbec neumím představit, že bych s Reflects Antique Gold udělala linku... ale ty to máš dokonalé, jako vždy!

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné. S těma řasama souhlasím, ale myslím, že to bude jako s umělými nehty. Když už, tak ať je to vidět! :-( Tedy ne že to tak praktikují všichni.

  OdpovědětVymazat
 3. krasna linka! takhle bych se chtela umet nalicit:)
  mimochodem rada bych te pozvala na muj blog na giveaway o kozenou kabelku:)
  http://sienastyle.blogspot.it

  OdpovědětVymazat