Stránky

sobota 12. července 2014

LA Splash Nude Diamonds

Ty mé příspěvky jsou už hodně random. Upřímně...asi mám trochu blogodepresi. Nejsem jakože nešťastná, ani to zas nějak moc neřeším, nedělám si iluze a nepředpokládám nějakou blogokariéru. Ale občas se chci podělit o kosmetiku, líčení, názor, cokoliv a pak mě postihnou 2 nemilé věci. Buď dám přednost něčemu důležitějšímu, protože můj reálný život JE pro mě zřejmě důležitější nebo se trochu zamyslím a napadne mě "a koho to asi tak zajímá?!". Tím vzniká propast... Příspěvková... Blogová... Vnitřní!

Blogování mě pořád baví, to ne že ne. Ale taky musím pracovat a pak někdy žít a flákat se. Zřejmě nějaké psychologické období (nebo jen bilancování?!).


Nude Diamonds jsem ukázala už na FB. Když si představíte něco, co se třpytí a září a přitom je to nude...tak si to protiřečí, ne? Ale fakt to existuje a funguje. Tohle jsou ty nejkrásnější nude stíny na světě. Připomínají mi Solar Bits od MACu, jen odpadá ta nejdebilnější aplikace, protože se Solar Bits se úplně normálně nedomluvíte.

Nevýhodou je absence swatchů čehokoliv od LA Splash. Nechápu to, ale ta značka se po netu nedá rozumně dohledat. Linky, stíny, prostě nic!


nude_diamonds_3


lasplash_3_7_2


lasplash_3_7_3Na závěr foto samotného stínu. Jen pro informaci, jsou to minerální stíny. Složení jsem nijak nezkoumala, šlo mi jen o efekt <3 Zkusila jsem je na mokro, na sucho, jako linku, jako třpytky...pořád trvá nadšení!

lasplash_2


lasplash_1Líbí se vám? Znáte LA Splash a vyzkoušely byste od nich něco?

Krásný víkend a klidně napište, co máte v plánu ;) Pa @)->--

10 komentářů:

 1. To je nádherné! LA splash neznám a klidně bych vyzkoušela třeba tyto úžasné stíny.
  Přispívej podle nálady a měj se hezky!

  OdpovědětVymazat
 2. vypadá nádherně, zvlášť ta linka je překrásná

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jinak s blogem to mám stejně, hrozně moc chci psát, docela i mám o čem, mám třeba i nafoceno, ale ten reálný život mi to neumožňuje, vždy je potřeba něco - pozalévat zahradu, vyplet záhonek, jít na procházku, na zmrzlinu.... a pak není už nějak energie... a docela mě to trápí, jenže už to trvá dlouho a tak trochu se bojím, že už to jiné nebude...

   Vymazat
  2. Tak to já se nebojím, já vím, že to jiné nebude ;) Mně to asi tolik nepřijde, protože fotím i pro šminky. Ale opravdu asi nechci žít virtuální život na úkor toho skutečného. Na to je příliš krátký :) A nejsem zase ochotná ukazovat svůj soukromý život celému světu :D Pro mě se obojí nedá rozumně časově skloubit.

   Vymazat
 3. Neee, to né :(( Od tohohle okamžiku tyhle stíny nutně potřebuju. Musíš je všecky pořádně naswatchovat, když teda nikde nejsou, někdo s tím začít musí. :-) Jestli jsou všechny barvičky tak peckový, jako tahle, tak asi zbankrotuju.
  A líběj se mi i ty slisovaný mono stíny, fakt krásný barvy.
  Akorát moc nerozumím, jak si můžu vybrat barvu podle obrázku. U obrázků nejsou popisky ani čísla a u názvů v nabídce pro vložení do košíků taky nic dalšího. Což je blbý, když obrázků je třeba 10 a stínů v nabídce jen 5.

  No a jinak se na nějaký regule vykašli a prostě piš, když chceš a máš na to zrovna náladu. Lámat něco přes koleno nemá cenu a já na tvoje příspěvky kouknu ráda dycky, ať už budou o očích, nehtech, o Bubli nebo o něčem úplně jiným :)

  Verunka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to nemůžu, zas tolik peněz na rozhazování nemám :D Ale nějaké ještě potřebuju, jsou fakt nádherné!
   Ten systém nějak funguje, jakože asi když klikneš na název odstínu, tak ti ukáže adekvátní obrázek?! Jo, jsem to ověřila pokusem ;) Krásné jsou i ty duo smoky v zelené a modré! A glitrové linky, jedny mám a taky ukážu... Ty bych chtěla skoro všechny :(

   Vymazat
  2. Díky, funguje to tak:)
   Jo a ta modrá na spodní lince je co zač, prosím?

   Vymazat
  3. Není zač ;)
   Modrá je tužka od BarryM (Eyeshadow Pencil), protože skvěle drží a na tom je trochu stínu Inglot #428

   Vymazat
 4. Vsechny nas zajima a chceme koukat na takove krasne fotky a liceni, ale prispivej, jak se tobe chce, o tom to je:) Paradni liceni.

  OdpovědětVymazat