Stránky

neděle 20. září 2015

Color Club Halo Hues 2015

Vcelku tiše a nenápadně vyšla letos nová kolekce Halo Hues. Nikde o ní nenajdete moc zmínku. Na stránkách CC jsou laky tak různě poschovávané a je to ŠKODA! Ostatně já bych o kolekci taky nevěděla...je to shoda náhod a štěstí.
Na sluníčku a umělém osvětlení je holografický efekt celkem výrazný. Laky jsou takové chameleoní a hravé ❤

Tato kolekce je trošku jiná. Jde o laky s jemným a krásným shimmerem + jemnějším holo efektem. Celkem je v kolekci 7 laků a dnes vám ukážu 3. A během pár dnů budou k dostání ve velmi omezeném množství v eshopu mojesminky.cz

Tak pojďme na to...

Just My Luck se zlatozeleným shimmerem a jemným holo efektem. Je moc povedený a vedle svých "sourozenců" působí jako studený.
What's Your Sign je moc povedený odstín s růžovooranžovým shimmerem a holo efektem. Na nehtech působí decentně, když zrovna neukazuje duhu :)
Date With Destiny je pro mě jasný favorit z celé kolekce! Chvíli jsem si říkala, že jsou si podobné s Fashion Addict, ale to ani náhodou. FA má jiný holo efekt a je nenápadnější. DWD má krásný fialový shimmer a holografický efekt je jen třešnička na dortu. No posuďte sami ;)
Tak první část kolekce máme úspěšně za sebou :) Jak se vám líbí?

Novinek bude víc, tak se můžete těšit! Hezkou neděli @)->--

7 komentářů:

 1. Za mě What's Your Sign :)) Vypadá nádherně a připomíná mi jemnou verzi Nubar Gem.

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherný, ten by se mi taky líbil mít doma ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ne že bych měla holografů málo... možná, že si to naskladnění pohlídám :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ten What's Your Sign je úplně nej! Nádherné laky.

  OdpovědětVymazat
 5. Jé! To je krása - hlavně ten první! Když jsme u těch nehtů, koukejte na tento návod: https://www.youtube.com/watch?v=8WaiHzNc-Jk. Asi to vyzkouším! Ještě by mě zajímalo, máte zkušenosti s touto značkou: http://eshop.marionnaud.cz/gabriella-salvete-enamel-105-lak-na-nehty-11-ml.html? :)

  OdpovědětVymazat