Stránky

pondělí 20. února 2012

Monarch Sable Nacre

Protože je to s časem takové všelijaké, tak přispívám méně, ale fotím! Mám dvě líčení z posledních několika dní a nakousnutý nehet ;o)

paletka Monarch, gelová linka essence I love NYC, glitrová linka

paint pot Painterly, na pohyblivém víčku sypký stín Bourjois odstín Sable Nacre, obočí jen lehce zvýrazněno


No a takhle dopadl můj nehet, když jsem nedávala pozor při hraní s novou kamarádkou (amstaf) :) Bolelo to po kousnutí jako čert, pak to hřálo a teď už je to ok akorát trochu citlivější. Vrstva barevného laku to spraví :DPřeji všem příjemný start do nového týdne ;o)

10 komentářů:

 1. Líčení je krásné, takhle bych si to představovala na každý den, když člověk nemá chuť nic vymýšlet :)
  Jsem zvědavá, jak rychle ti ten nehet odroste, vypadá to docela děsivě :( Snad tě to tedy už moc nebolí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-* Tak to "nude" líčení bylo naprosto jednoduché, že jo. Trošku nuda to je sice, ale když se spěchá, je to lepší, než drátem do oka ;o)
   Ten nehet mi bude odrůstat dlouho :( Mně nehty rostou fakt pomalu, ale v reálu to není téměř vidět. Náhodou jsem ráda, že to dopadlo takhle a ne hůř. Kdyby raketa kousla víc, tak se asi moc nesměju :D

   Vymazat
 2. Teda, ten nehet vypadá ehm... děsivě? Jinak víš, jak nezvyklá si mi přišla bez té linky? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Né, ono to zas tak děsivé není ;o) Jen ta zvýšená citlivost je trochu nepříjemná. A věřím, že víc je děsivá fotka bez linky, než toho nehtu :D Ale aspoň je vidět, že když nemám linku, tak mám i nějaké trochu řasy. Děkuji @)->--

   Vymazat
 3. Au, toho nehtu je mi líto! Možná, že to ani barevný lak neschová, já mám teď nehty porýpané od prvního pokusu ořezat si kůžičku a i přes pět vrstev laku (barevného 3, podlak a nadlak) je to vidět... teda vidím to asi jen já, ale vidím :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jo, neděs mě! Já myslím, že pod lakem to bude ok ;o) Hlavně do toho nebudu vrtat, když nalakuju.
   No, proto já svou kůžičku nechávám žít vlastní život :o) S manikúrní vidličkou totiž neumím, takže bych dopadla zle :( Takové to "vidíš to?! Já to tam totiž vidím!" znám. Když mám hnusně nalakováno, tak jsem z toho celá nemocná a hrozně s tím otravuju :o)
   Děkuji za politování @)->--

   Vymazat
 4. Ahoj, mám otázku na ty paint poty, vydrží ti na očích, aniž by se slévaly nebo pod ně dáváš ještě nějakou bázi?

  http://illussoire.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, já Paint Poty osobně moc nemusím. Vydrží mi to tak 8hod v pohodě a pak se začnou dít věci. A to si myslím, že nijak mastnější víčka nemám. Nebo jsem prostě rozmazlená ;o) Ale bázi jsem pod paint pot zatím nedávala, protože je to na můj vkus už zbytečně moc vrstev. Ani se mi s Painterly nepracuje bůhvíjak dobře. Ale je podle mě dobré to vyzkoušet na vlastní kůži.

   Vymazat
 5. Jsem si to musela vygůglit a od toho bych nechtěla být kousnutá teda, tak ať se rychle hojíš- fouky fouk! Ještě, že náš kočičák to kousnutí jen naznačuje, ale neskousne, to už bych asi měla po rukách:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nenech se mást vzhledem, je to mazel! Jen je zatím divoká a zkouší, co si může dovolit. Jinak je chytrá, rozumí a fakt roztomilá. Nedávala jsem pozor, takže si za to můžu sama ;o)

   Vymazat