Stránky

sobota 8. února 2014

3 Grácie

Tohle bude o focení. To jsem si vymyslela ve své hlavě já, donutila Věrku, aby to vyfotila a sehnala jsem si i modelku. Protože Martinu (modelku) už chvíli znám, tak jsem si vymyslela, jak bych ji chtěla fotit. To jsem ji záměrně neřekla, protože by nepřijela a byl by konec. Věrku jsem průběžně o vizi informovala.


nácvik kreslení


Moje příprava… Takže do noci jsem si chystala věci (šminky, oblečení pro modelínu) a pekla slaný závin. Jako já jsem to mohla všechno mít dřív, ale zásadně dělám věci, až když mi teče do bot. Ve stresu je to přece nejlepší! Spala jsem asi 3 hodiny.
Ráno bylo hnusné. Já jsem byla hnusná. ...šminky neschovaly kruhy (ani pytle na hady) pod očima.
Chlap byl hnusný.
Pro Martinu jsem do Vaňkovky jela pozdě. Ale ona je strašně milá, takže byla vysmátá jako to protivné sluníčko venku. Nechápala jsem.
Věrka přijela s Tiffany, která doufala, že Bublina bude taky fotit. Bublina chrápala doma (já jsem nemohla chrápat doma!!!).
Plán byl - tak do 13 max 14 hod jsme hotové. Ve 12 hod jsem pochopila, že je to blbost.
První focení bylo ve spodním prádle a pánské košili.
Martina hned na začátku Věrce vysvětlila, že od pasu dolů to není Martina a když to není Martina, na fotce to nemá co dělat!

koleno na fotce nepatří modelce


Při prvním focení jsem pochopila, že dát modelce do ruky bublifuk je sice fajn, ale když neumí foukat, je jí bublifuk fakt k hovnu. Ale nějaké se jí nakonec podařilo vyfoukat.

foukej! ale dost často to po nás spíš plivala


Chtěla jsem dekadentní fotky s cigárem. Donutila jsem Martinu hulit jako ukrajinský autobus, i když nekouří.

s cigárem v ruce se už narodila


Donutila jsem Martinu vypít panáka Jamesona, ale tyhle fotky se nepovedly, protože Jameson jí nechutnal a dávala to v obličeji dost najevo.

ochutnala a nemůže uvěřit


Skončily jsme asi v 15 hod odpoledne, odvezla jsem Martinu do Vaňkovky, ona mi zaplatila kafe, odešly jsme na Zvonařku, mrzly jsme a ona zase odjela.

Doporučení - nevykládejte sprosté vtipy, protože o haluškách pak budete poslouchat celý den, týden, měsíc a možná i život (záleží, jak dlouho chcete žít). A taky se třeba nedopustíte faux pas, protože má modelka část rodiny zo Slovenska. Vyserte se na pečení slaného závinu, když hned vedle máte supermarket a jídlo se tam dá koupit. V klidu pak můžete jít spát o 2 hodiny dřív a ráno budete vypadat jen polohnusně. Jestli neznáte vtip o haluškách, požádejte trb!

Více fotek z amatérského setkání je na fb ZDE.

5 komentářů:

 1. Už jsem psala, že se mi to líbí... tak to pořád trvá, fakt se mi to moc líbí! ;-) Tvoje nasazení pro věc, pečení slaný závinu v noci... obdivuju. :-) A ještě nikdy jsem svoje modelky nenutila pít ani kouřit, asi bych se nad sebou měla zamyslet. :-D

  OdpovědětVymazat
 2. mě? proč mě? já s tvými sprostými vtipy nemám vůbec nic společného...

  jinak mně se ty fotky moc líbí. nejvíc se mi líbí ty dvě rozdílové, co si posílala. to si sem měla dát a halušky raději ani nezmiňovat!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já tě žádám o vtip!:-D

   Vymazat
  2. jo? ale Bára říkala, že prý to není moc vtipný. že je to dokonce až sprostý. http://www.vtipalek.com/ztroskotanci/

   Vymazat