Stránky

pondělí 7. února 2011

Eyebrows - Step by step

Konečně jsem zdokumentovala svou úpravu obočí. Překvapivě to byl docela "porod"! A to, co mi běžně trvá tak 15 minut, bylo s focením skoro nekonečné :D A fotky jsou dost šílené, často neostré a ke konci i dost tmavé, protože se postupně vkrádalo šero :(
Z fotek pochopíte, že mám světlou pleť, která je místy průhledná... Prostě to buď přežijete nebo se raději nekouknete, ju?! Tohle bude příspěvek na vlastní nebezpečí každého odvážného čtenáře!1) fotka "před" - tedy tohle bylo maximum zakřovení, co jsem vydržela
2) nácvik jemné motoriky - práce s pinzetou (vytrhávám jen to, co se dá a půjde hladce ven) 3) spirálka + nůžky - zastřihnu obočí (Pomocí spirálky vykartáčuju směrem nahoru a co přesahuje, tak zastřihnu a totéž směrem dolů. Většinou pouze po zlom.) 4) Opilca a uchošťourek - vatovou tyčinku zploštím/zmáčknu mezi prsty a nanesu vrstvu Opilcy, kam potřebujiTady fotka po odstranění Opilcy - krásně hladká kůžička :DTéměř nalíčené oko, obočí je lehce zapudrované...prostě tak, jak se to běžně při líčení dělá ;)
5) Matný stín a šikmý štěteček Sephora - obočí začínám vyplňovat u kořene nosu a postupně pokračuji

6) Hotovo! (fotka je teda zlá, už bylo hodně šero)Rozhodně kvalitnější návody i fotky najdete u Day na blogu! Ale tam to asi všichni navštěvujeme, co? ;)

13 komentářů:

 1. Baru, super :) to tvoje obočí je ráj na zemi :)

  OdpovědětVymazat
 2. Dík, že jsi si s tím dala tolik práce! Je to perfektní a to obočí ti závidím :)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji moc! Já jsem si říkala, že to nenalíčené oko snad nemůžu ani zvěřejnit...vypadám fakt děsně :D

  @Kiva, děkuji. Ráda chodím na Tvůj blog!

  @Tess, nepřeháněj :D Teď budu pyšná jako páv :D

  @Míno, nebyla to taková hrůza, ale na to focení by to občas chtělo třetí ruku ;) Věř, že není co závidět.

  OdpovědětVymazat
 4. Barunko, bych si to tvoje obočko hnedka odkoupila :D paráda

  OdpovědětVymazat
 5. Uf, teda smekám před tímhle tutorialem! Já jsem fakt asi lama, já jen vytrhám a konec. Měla bych se nad sebou trochu zamyslet. A ta opilca je super nápad, proč mě tyhle věci nikdy netrknou? :-) Tvoje obočí je luxusní!

  OdpovědětVymazat
 6. @Veruli, klidně :D Zřejmě by Tě rychle přestalo bavit.

  @Blanche, nejsi lama. Já bych jinak měla obočí jak Brežněv a mohla bych si ho malovat podle pravítka (jedna nekonečná tlustá čára)! A ta Opilca je u mě nutnost, protože jsem tam měla fakt křoví - světlé, ale pořád křoví ;)

  OdpovědětVymazat
 7. a akú opilcu to požívaš? nejakú špeci na tvár? ja mám totiž strašne vela jemných chlpkov pri obočí, a dosť bolia pri vytrhávani.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naďko, je to skutečně nějaká Opilca určená i na tvář (ale i další citlivá místa). Více info najdeš v mém starším postu zde: http://bit.ly/wTvtvw

   Vymazat
 8. Nádherné obočí!:) Prozradíš i jaký stín na obočí používáš?:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to moc neřeším, použiji cokoliv, co se mi líbí ;o) Aktuálně je to paletka přímo na obočí od Oriflame a tu jsem dostala. Nebo používám stíny Inglot, co jsou na oči (např. #363).

   Vymazat
 9. Nádherné :)
  http://veronika-uk.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 10. Páni, tak Opilca, to by mě nenapadlo, i když se s těmi malinkými chloupky hodně natrápím!

  OdpovědětVymazat