Stránky

sobota 9. července 2011

Parfait Amour

Já si teď různě s tím líčením a stíny hraju, takže tohle je jeden z výsledků nositelného líčení. Nic složitého a potřebujete k tomu především tužku, kterou stínujete. Ta technika stínování pomocí tužky je dost specifická a vyžaduje trochu přesnosti a trpělivosti, ale výsledek bývá moc pěkný. Aspoň tedy já bývám s výsledkem (ne vždy) spokojená.

Tužky Barry M šedá, černá; Mac stíny Purple Haze, Parfait Amour, Lotusland, libovolný světlý stín, highlighter

(v reálu opět trochu výraznější)Parfait Amour je nádherný stín. Pokusím se někdy nafotit!Nosíte fialové stíny? A jakou máte vlastně barvu očí?

7 komentářů:

 1. Krásný, na denní nošení super :). Stíny nenosím protože mám hrozně zapadlý oči ale jinak mám oči hnědo zelený takže by se k nim fialová hodila, řekla bych :).

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné jako vždy! Oči mám zelené a fialové stíny nosím, ale nejvíc taupe, šedé, hnědé a zelené.
  A tady bych opět potřebovala video, protože stínování tužkou neznám/neumím a moc bych chtěla, když je výsledek takhle nádherný;-)

  OdpovědětVymazat
 3. oči mám modré, s přibývajícím věkem pořád víc šedivé a přesně takováto kombinace by mi slušela. takže fialové stíny nosím ráda...

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný a úžasně nalíčený jako vždy, já mám oči modrošedé a nosím stíny hnědé, béžové, fialkové, růžové a šedé nejčastěji. Ale někdy i třebazelené nebo nějakou divočinu :)

  OdpovědětVymazat
 5. krásný líčení.já mám oči modré, trochu do šeda.fialové stíny nosím,docela často.ale nejraději mám všechny odstíny hnědé

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za odpovědi a reakce! @)->--

  OdpovědětVymazat
 7. Já mám oči šedozelené (nebo zelenošedé?). Bejvávaly prý modrý, ale nějak se to zvrtlo. Fialovou nosím moc ráda a myslím, že někdy mi i sluší :D
  Líčení je nádherný, těším se na Parfait Amour a stejně jako Dejnička bych chtěla podrobný popis (anebo to video).

  OdpovědětVymazat