Stránky

pátek 13. listopadu 2015

Golden Rose Rich Color #20Tohle je honba za diamantem alias ještě pořád toužím po Collistar Viola Glitter! Samotný odstín #20 je bez třpytek, pouze se shimmerem. To jsem samozřejmě "narovnala" a přidala trochu mikrotřpytek z laku GR Paris v odstínu #311. Dost jsem se tím přiblížila mé lásce. Ještě přidám trochu třpytek a je to tam. (Minimálně na čas budu spokojená, než mě popadne další amok!)

K samotnému laku. Štěteček je asi ok, hustota laku mi moc nevyhovovala, protože se trochu táhne. Tak jsem ho naředila. Pak už nebyl problém žádný. Vydržel 3 dny pěkný, což je u mě lepší průměr. Vcelku bych tyhle laky zatím doporučila ;) Uvidíme, co další odstíny.

Tak jdeme na fotky, co?
Závěrem chci poděkovat Viennettce, že byla moc ochotná a laky mi nakoupila na InterBeauty. A taky Soni ze zakosmetikou, že mi před léty půjčila lak a já po něm pořád toužím :D

Tak by mě zajímalo, jestli rády lakujete s Golden Rose?
Mějte hezký a třeba i prodloužený víkend @)->--

5 komentářů:

 1. Golden rose maji moc hezke odstiny, i kdyz jako pry nejsou kvalitni. Mne prijdou prima a rada se s nimi lakuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak možná nejsou 3 nebo 5-free, ale to já zas jednou za čas přežiju ;) Některé odstíny jsou totiž super.

   Vymazat
 2. Rádo se stalo :-) Těší mě, že se aspoň jeden přiblížil tvé představě, i když jsem spíš sázela na ten glitrový Paris :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale tipovala jsi mě dobře! Jenže ten Collistar se taky zdá glitrovější a na nehtu je tak akorát ;) Se těším na všechny ostatní <3 Ty zelené jsou úžasné.

   Vymazat