Stránky

sobota 24. září 2011

EOTD

Už se dostávám k tomu, že nevím, jak nazývat jednotlivé posty. Je to denní líčení, ve kterém jsem se vydala domů na sever. Mám teď trochu jiné starosti, takže se asi k nějakému výkonu nepřemluvím :( Použila jsem stíny Inglot (vanilkový, tmavě hnědý), Essence Earl Grey a neonově oranžovou z paletky Sleek Acid.Docela se mi to líbilo, takže asi budu nosit častěji :o)

13 komentářů:

 1. To je krásný, takový jemný!

  OdpovědětVymazat
 2. Doufám, že je u vás všechno v pořádku? Ta věta o starostech mě docela zneklidnila.
  Každopádně líčení je opravdu povedené. Mně se ani tak nelíbí pokaždé kombinace barev jako spíš technika, provedení a umístění jednotlivých produktů. Rozhodně velmi precizní, nápadité a profesionální. Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by se líčil lépe.

  OdpovědětVymazat
 3. No jo, opět krásné, moc se mi na tobě líbí oranžová barva :) Ale hlavně ať starosti brzo pominou!

  OdpovědětVymazat
 4. To je teda opravdu nádherné něžné líčení. Decentní ale krásné!

  OdpovědětVymazat
 5. Tohle-je-nádhera!!!
  Snad je všechno v pořádku, děsíš nás...

  OdpovědětVymazat
 6. Borůvko, myslím na tebe, ať je líp, ať je to co je to!
  Líčení jako vždy povedené a kombinace barev jemná a přesto neotřelá, moc tleskám. A musím se přiznat, že já ignorant naprosto netuším co tyhle zkratky, které blogerky často používají znamenají...

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj, tvoje líčení je pro mě osobně bomba. Hrozně jemné, decentní a přesto nenudí. Nechtěla bych někdy udělat video?

  OdpovědětVymazat
 8. Přeju, ať je brzy po starostech!

  Opět krásné, famózní, a obdivuju tě za to, jak zvládáš střídat barvičky, já jsem lenoch a točím pár looků furt dokola :)

  OdpovědětVymazat
 9. Zase moc hezké líčení. Když už se zmínila Dejnička, tak se taky přiznám, že nevím, co ty zkratky znamenají. Když budeš mít čas a náladu, prosím o překlad :) Jinak doufám, že se od té doby něco nezhoršilo...

  OdpovědětVymazat
 10. Předně opravdu moc děkuji všem za starost a povzbuzení! Je to hodně příjemné a opravdu se člověk cítí o něco lépe. Jedná se o starosti osobního charakteru, tudíž nebudu rozmazávat, ale myslím, že můžu snad už tvrdit, že situace se stabilizovala ;o)


  @ebuu: Děkuji ;o) Dobře se to přes den nosí.

  @Yarisse: Děkuji moc, nedělej si vrásky na čele ;o) Jinak bych řekla, že mi docela fandíš a musím ještě zapracovat... Dokud u těch fotek dýcháte, tak to není ono :D

  @Mína: Děkuji! Takže oranžovou častěji? :o)

  @Kejtyna: Děkuji, jsem ráda, že se líbí :o)

  @Kyky: Díky moc :o) Děsit jsem nikoho nechtěla... ;o)

  @Dejnicka: Děkuji Dejni! Věřím, že to pomohlo... A k těm zkratkám - trochu jste mě znejistily, tak doufám, že nekecám... EOTD - Eye Of The Day?! Kdyby ne, tak mě někdo opravte :o)

  @Jája: Wow, tak to děkuji! S tím videem tě asi nepotěším...sebe ukazovat nechci a nemáme ani techniku, která by to zvládla. Ale do budoucna to nevylučuji ;o)

  Dashulka: Děkuji ;o) Já ty barvičky používám, protože mi přijde škoda je nechat ležet, když už je mám :o)

  @sonidlo: Nezhoršilo se nic (ťuk ťuk) ;o) Zkratka je snad objasněna a příště se poučím a na zkratky kašlu :D


  Jinak jsem líčení už trochu poupravila a zkusila všemožné jiné barevné kombinace za tu oranžovou a docela fajn... Takže doporučuji!

  OdpovědětVymazat
 11. Tak to jsem moc ráda!:-*
  A asi to tak bude, fashion blogerky mají často OOTD, což bude nejspíš outfit of the day, díky za vysvětlení;-)

  OdpovědětVymazat
 12. Klidně je používej dál, já jsem spíš ráda, že mi to někdo vysvětlil :D Už dlouho mě to zajímalo, ale připadalo mi trapné se někoho zeptat. Nebýt Dejničky, nedozvěděla bych se to možná ani za pár let :DD

  OdpovědětVymazat