Stránky

pondělí 19. září 2011

Nubar Gem

Já chovám ke značce Nubar velké sympatie. Neumím to moc dobře vysvětlit, ale fakt mám Nubar ráda. I když některé jejich laky zrovna 3x dobře nekryjou, ale zas to vyváží třeba tím, že jsou to duochromy a ták.

Gem je magie. Mně se vždycky líbil a teď jsem ho nalakovala. Asi po ROCE, chápete?! Já vůbec... A on je v reálu ještě krásnější, aaach. Lakovala jsem 3 tenoučké vrstvy, aby mi to před spaním hezky uschlo. Určitě by stačily i 2 solidnější vrstvy. Povrch má strukturu, ale není hrubý jako u třpytek, takže nadlak není úplně nutný. Ve skutečnosti se nádherně třpytí ty holografické tečičky a je jich tam víc (foťák to nemá šanci vystihnout).
Barva je taková hnědošedoještěněco s trochou starorůžového odlesku...asi jako ti hezčí holubi na Svoboďáku, co se tváří, že odpadky nežerou, protože jsou na to moc nóbl :D

Hehe, nedělala jsem žádné korekce lakování, tak pardon. 3 vrstvy s nadlakem
bez nadlaku

detail povrchu bez nadlaku

Máte rády Nubar? A co říkáte na Gem?

10 komentářů:

 1. Jsem ráda, že jsem na Tvůj blog narazila díky mému oblíbenému blogu od Trb.
  Články jsem zhltla, líčení krásné, smekám.
  Nubar jsem ještě nevyzkoušela, ale myslím že to v blízké budoucnosti napravím:)

  OdpovědětVymazat
 2. Ach ten je tak nádherný! Musím ho taky vytáhnout z šuplíku, vůbec nechápu, že ho nelakuju mnohem častěji, zaslouží si to!

  OdpovědětVymazat
 3. Tak tu tvojí náklonnost rozhodně chápu! Tenhle Nubar vypadá naprosto dokonale!

  OdpovědětVymazat
 4. Barunko, já ten lak miluju od chvíle, kdy vyrobili první lahvičku a ještě jsem ho nalakovaný neměla :-D A holubi mě pobavili :-D

  OdpovědětVymazat
 5. Nubar nemusím, ale Gem si (snad) někdy pořídím..uvidíme :)

  OdpovědětVymazat
 6. S Nubarem nemám zkušenosti, ale tenhle se mi opravdu moc líbí :)

  OdpovědětVymazat
 7. Tehle lak je krásný, nedivím se, že jsi z něj tak nadšená. Jen by ni vadil ten povrch-ty vystupující třpytečky, hned by na to šel nadlak dokud by to nebylo hladké.

  V.

  OdpovědětVymazat
 8. Já objektivně proti Nubaru nic nemám, ale subjektivně ho spíš nevyhledávám než naopak. Možná je to těmi uzávěry lahviček, že mi přijdou takové platové-laciné, nebo nevim... Každopádně tenhle jsem teď na Interbeauty pořídila a jsem na něj moc zvědavá, doufám, že mě ten hrubší povrch neodradí, protože barva vypadá na všech fotkách fantasticky.

  OdpovědětVymazat
 9. @Noogeta: Vítám tě a doufám, že vydržíš ;o) S Nubarem to není vždy jednoduché, ale duochrom laky jsou krásné! Doporučuji akce 2+1 zdarma na modeláži...

  @Mína: Já jsem ho fakt rok měla v šuplíku! Jsem asi nechala rozum u sousedů...

  @Kyky: Vřele ho doporučuji! Na nehtech je mnohem hezčí ;o)

  @viennettka: Jsi na tom skoro jako já! :D Ale já už neodolala...čekal vážně dlouho :( A ti holubi se tak fakt tváří O_o

  @Dashulka: Tak jsem zvědavá, jestli dojde i na tebe ;o)

  @Mirabelle: Je fakt hodně elegantní a neotřelý...krása vesmírná!

  @Veronica: Na fotce to vypadá divočeji, než je realita ;o) Má to strukturu, ale není jako hrubý, nezadrhává to ani nic podobného! Je suprový.

  @Dejni: Já to chápu, já to tak mám s Essie... A s tím povrchem - fakt to není taková divočina, je to celkem ok. Já jsem na jednu ruku nadlak vůbec nedala a ok ;o)


  Děkuji za všechny vaše komentáře @)->--

  OdpovědětVymazat
 10. Ten je ták krásný.

  OdpovědětVymazat