Stránky

středa 16. března 2016

OPI DS Extravagance

OPI laků mám relativně dost. Nebo jinak...nemám jich zrovna pár. A pořád jsou tam odstíny, které jsem ještě nenalakovala. K čemu je to dobré? Nevím, neptejte se mě! Jsem sysel. No, ale to jsem odbočila. Já je moc často nelakuju (čti už skoro nikdy), ale na DS Extravagance jsem si několikrát vzpomněla, až jsem pro něj došla. Vytáhla jsem ho ze šuplíku a chvíli jsme kolem sebe tak jako chodili a pak se to stalo! Nalakovala jsem ho ❤ A je prostě pořád krásný! Před léty neměl konkurenci...

Fialový/magenta lak, který se skvěle lakuje, dobře schne a nadělá strašně moc parády. Je to neuvěřitelně slušivý odstín. Výrazný, ale ne vykřičený. Zaslouží si hezkou úpravu ;)
Líbí se vám? Máte nějaký lak, který je ve vaší sbírce roky, nelakujete ho často a i přesto je to miláček?

Krásný den @)->--

9 komentářů:

 1. Takovým mojim miláčekem je Nubar Reclaim, nelakovala jsem ho možná 2 roky. Tenhle opi se mi moc líbí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vidíš, ten asi taky mám?! Nebo nevím...já si to nepamatuju! Je tolik laků, co ještě neviděly světlo světa, achjo.

   Vymazat
 2. Děláš mi s ním chutě, taky ho budu muset po letech vytáhnout a nalakovat :-) Podle mě nemá konkurenci do dneška, třeba Color Club má nádherné holografy, ale takovýhle odstín prostě nemají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že by se dost podobný a třeba i trochu hezčí dal sehnat u ILNP, FUN, El Corazon nebo nějaké indie značky. Ale prostě je pořád strašně krásný! A já dupe hledat nepotřebuju ;)

   Vymazat
 3. takové krásné nehty :) a ten lak...

  www.nicoleblogo.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Odpovědi
  1. A máš, Martinko? On se totiž snad pořád vyrábí ;)

   Vymazat